Problemy se spoustenim

Pro Tools na platformě Windows

Moderátoři: BS, PK, JJ

Odpovědět
JimRoot
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 01, 2009 11:07 pm

Problemy se spoustenim

Příspěvek od JimRoot »

Nazdar nainstaloval jsem pro tools m-powered 7.4 mam xp SP3 a ksyz klepnu na ikonu a chci spustit tak mi to nejede muzete mi poradit co s tim je diik :?
PK
Příspěvky: 25
Registrován: úte pro 07, 2004 6:38 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PK »

Co znamená "nejede"?
Objeví se úvodní logo Pro Tools? Pokud ano, kam až se dostane při startování? (vypisuje se tam, co se zrovna provádí během spouštění)
Objeví se nějaké chybové hlášení?
gvoon
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 24, 2009 12:47 pm

Problemy se spoustenim

Příspěvek od gvoon »

Ahoj, taky mám podobný problém. Stáhnul jsem si "M-Powered 7.4 demo" ze stránek M-audia. Provedl instalaci (vše bez jakékoliv chybové hlášky). No a po spuštění nic.
Po kliknutí na ikonu se na chvilku ukážou u kurzoru přesýpací hodiny a pak ..... nic.
Žádná chybová hláška, žádné probliknuti na monitoru , prostě nic.
Zajímavé je, že ve správci úloh se objeví spuštěné "ProTools M-Powered Demo.exe"
Počítač je nový, před 3 týdny sestavený.
OS Windows XP profesional SP3.
Zvukovka M-audio Delta 66 (stažene nejaktuálnější ovladače). Ale i bez zvukové karty by měli alespoň začít nabíhat a pak zahlásit že nemají kartu.
Stejné DEMO jsem vyzkoušel i na jiném počítači kde vše funguje bez problémů, takže instalačkou to nebude.
Nemá někdo nápad čím by to mohlo být? :(
gvoon
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 24, 2009 12:47 pm

Příspěvek od gvoon »

Tak už jsem to vyřešil. U mě za to mohl Internet Explorer 8. Stačilo provést odinstalování (návrat k IE7) a vše začalo hned fungovat. :D
had
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 22, 2010 7:02 am

Pro Tools LE 8.0

Příspěvek od had »

Dobry den nainstaloval jsem aplikaci na windows 7 64.bit instalace probehla bez problemu a bez jakych koli chyb ,po restaru a instalaci skousim spustit program ale marne . . . po nacitani databazi a pluginu zahlasi chybu Unable to lacate Digidesign hardware .make sure your hardware is connected and turned on. click ok when the hardware is ready

uz opravdu newim co stim ,poradte mi prosim moje zvukova karta je m-audio nrv10 ,vsechno se zda ze slape bez problemu v jinych seqvencrech nemam problem budu si cenit kazde pomoci ,cetl jsem ,ze s win 7 64.bit by u pro tools 8 nemel byt problem dekuji preji pekne svatky

PS.pokusil jsem se odstranit IE8 ale bez vysledku pro Pro Tools
Odpovědět